În desfășurare
Anunț de participare
Lucrări de execuție aferente obiectivului de investiții ”Amenajare urbană spațiu public urban Podul Calicilor și Cheiul Dâmboviței între Piața Unirii și Pod Izvor”: OBIECT 1 - Spațiu public urban Podul Calicilor - Ansamblu urban Domnița Bălașa, Parcaj subteran, amenajare urbană Palatul de Justiție OBIECT 2 - Proiect „Cheiul Dâmboviței Unirii-lzvor”, Splaiul Independenței - Pod Unirii - Pod Izvor
- Număr anunț
- CN1095846
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.964.631,25 RON
- Data publicării
- 29.07.2024 08:51
- Termen limită
- 01.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221525
Documente
Documentația de atribuire
- 2024 SECTUNEA formulare procedura.docx.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part01.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part02.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part03.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part04.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part05.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part06.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part07.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part08.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part09.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part10.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part11.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part12.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part13.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part14.rar.p7s
- ANEXE CAIET DE SARCINI.part15.rar.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221525.pdf
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA Pod calicilor -chei.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279028.pdf
- Metodologie factori de evaluare.doc.p7s
- MODELE FORMULARE.docx.p7s
- PROIECT ACORD CONTRACTUAL.pdf.p7s
- PROIECT CONTRACT.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (01.10.2026 15:00).
Valoare estimată
63.964.631,25 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.