În desfășurare Anunț de participare

BATERII DE ACUMULATOARE - LOT 1 - BATERII TIP OPZS, LOT 2 - BATERII TIP VRLA

Număr anunț
CN1095845
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.204.400 RON
Data publicării
29.07.2024 08:49
Termen limită
30.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1221524

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (30.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.