În desfășurare
Anunț de participare
ACORD-CADRU DE FURNIZARE MATERIALE SANITARE CU MAXIM 3 OPERATORI ECONOMICI ATI, ATI PC, BLOC OPERATOR SI SPITAL
- Număr anunț
- CN1095834
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.988.203,40 RON
- Data publicării
- 29.07.2024 07:22
- Termen limită
- 01.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221264
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (01.10.2026 15:00).
Valoare estimată
35.988.203,40 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.