Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat

Eexecuție lucrări în cadrul proiectului ”Renovarea energetică a clădirilor rezidențiale multifamiliale din zona centrală a municipiului Suceava din cadrul Asociației de proprietari nr. 3 - Lotul 1”, nr. proiect C5 - A3.1 - 295

Număr anunț
SCN1150788
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
ENERGO CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE SRL (CUI 34218272)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.299.721,37 RON
Valoare atribuită
9.331.241,49 RON 9,4% sub estimat
Data publicării
30.07.2024 14:08
Anunț de atribuire
SCNA1118583
Termen limită
28.08.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1221570

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ARBUILD S.R.L. CUI 47135845
Asociați 1
STEF-INVEST SRL CUI RO15804763
Subcontractanți 2
SIATECH RO S.R.L. CUI 42082731
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CASA GRUP SRL CUI 17836583
Subcontractanți 1
STRIMER SRL CUI RO 24718912
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

9.331.241,49 RON

din 10.299.721,37 RON estimat 9,4%

Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 968.479,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.