În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de supervizare a lucrărilor pentru obiectivul de investitie "Apararea complexa a localitatilor situate in Delta Dunarii pentru minimizarea riscului inundatiilor asupra vietii, judetul Tulcea"
- Număr anunț
- CN1095919
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 983.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2024 09:25
- Termen limită
- 06.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221639
Documente
Documentația de atribuire
- 02 Plan Parter existent.pdf.p7s
- 03 Plan Invelitoare existent.pdf.p7s
- 04 Sectiunea AA existenta.pdf.p7s
- 05 Sectiunea BB existenta.pdf.p7s
- 06 Fatada principala existenta.pdf.p7s
- 07 Fatada lat dr existenta.pdf.p7s
- 08 Fatada posterioara existenta.pdf.p7s
- 09 Fatada lat st existenta.pdf.p7s
- 10 Plan parter interventii.pdf.p7s
- 12 Plan parter propus.pdf.p7s
- 14 Plan invelitoare propusa.pdf.p7s
- 15 Sectiunea AA propusa.pdf.p7s
- 16 Sectiunea BB propusa.pdf.p7s
- 17 Fatada principala propusa.pdf.p7s
- 18 Fatada lat dr propusa.pdf.p7s
- 19 Fatada posterioara propusa.pdf.p7s
- 20 Fatada lat st propusa.pdf.p7s
- 2 FORMULARE SUPRAVEGHERE TEHNICA ITI.docx.p7s
- 3 CONTRACT SUPRAVEGHERE TEHNICA ITI.docx.p7s
- 4 Caiet sarcini Supervizare lucrari ITI.pdf.p7s
- AC cladire publica.pdf.p7s
- anexa compania de apa.pdf.p7s
- Anexa CU sediu administrativ Savarsin.pdf.p7s
- AUDIT SEDIU ADMINISTRATIV SAVARSIN.pdf.p7s
- AUTORIZATIE DRDP.pdf.p7s
- aviz Telekom.pdf.p7s
- caiet de sarcini (2).pdf.p7s
- compania de apa.pdf.p7s
- contract (2).pdf.p7s
- CS - Savarsin.pdf.p7s
- CU sediu administrativ Savarsin.pdf.p7s
- DSP Savarsin.pdf.p7s
- Enel Savarsin-2.pdf.p7s
- Expertiza Tehnica Savarsin.pdf.p7s
- F3 cu reteta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221639.pdf
- formular cadru.pdf.p7s
- Instalatii-1.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279051.pdf
- Mediu.pdf.p7s
- Parte scrisa Savarsin Cladire Adm.pdf.p7s
- Plan situatie .pdf.p7s
- Programul de control al calitatii Savarsin.pdf.p7s
- PSI.pdf.p7s
- Rezistenta-1.pdf.p7s
- Savarsin fara valori.pdf.p7s
- sectiune D.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (06.10.2026 15:00).
Valoare estimată
983.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.