În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de proiectare (Intocmire Proiect tehnic, Detalii de executie, documentatie economica si asistenta tehnica din partea proiectantului) pentru obiectivul "Construire camin social cu 8 garsoniere in Municipiul Targoviste, Judetul Dambovita” - PMT-2026-P-031, Cod unic de identificare procedura: 4279944–2026-38
- Număr anunț
- CN1095921
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.419 RON
- Data publicării
- 30.07.2024 07:51
- Termen limită
- 12.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221642
Documente
Documentația de atribuire
- 5CU_Mun. Tgv camin social_02sept25.pdf.p7s
- 5Extras CF 84549_08iul26.pdf.p7s
- 5HCL nr 335 pt apr. SF si ind Construire camin social cu 8 gars_31oct_s.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze contractuale.doc.p7s
- CS_PT_Construire camin_12aug26.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221642.pdf
- foaie de capat.pdf.p7s
- Formulare DF Rosia-editabile.doc.p7s
- Formulare.doc.p7s
- formulare F1 F2 F3 C6 C7 C8 C9.7z.p7s
- GRAFIC FIZIC SI VALORIC DF ROSIA.xls.p7s
- I_CONTRACT_Lucrari DF Rosia.docx.p7s
- II1_Contract_LUCRARI_CG_DF Rosia.docx.p7s
- II2_Contract_LUCRARI_CS_Df Rosia.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278951.pdf
- instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- LISTA RETETE NORME MODIFICATE.pdf.p7s
- PIESE DESENATE.7z.p7s
- PT DF ROSIA.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate.zip.p7s
- TABELUL 1 MISCAREA TERASAMENTELOR.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (12.10.2026 15:00).
Valoare estimată
252.419 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.