În desfășurare
Anunț de participare
Furnizarea și distribuția fructelor (mere), a laptelui (UHT) și a produselor de panificație în Municipiul Reșița, pentru anii școlari 2026-2029, în cadrul „Programului pentru școli al României”-Lotul 1 - Lapte UHT , Lotul 2 - Fructe (mere), Lotul 3 - Produse de Panificație
- Număr anunț
- CN1095891
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.327.558,94 RON
- Data publicării
- 30.07.2024 01:50
- Termen limită
- 05.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221731
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru-model+.docx.p7s
- Anexa 2.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI .pdf
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- contract subsecvent-model +.docx.p7s
- Draft contract furnizare dotari Roesti.doc.p7s
- FisaDate_DF1221731.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Formulare echipamente Roesti.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278994.pdf
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (05.10.2026 15:00).
Valoare estimată
5.327.558,94 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.