În desfășurare
Anunț de participare
Obiectul prezentului contract de achiziție publică constă în Lucrări de eficientizare energetică și organizare de șantier în cadrul proiectului „Eficientizare energetică pentru clădirea de apartamente rezidențiale din Municipiul Lugoj - Lot 4”
- Număr anunț
- CN1096025
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.973.210,88 RON
- Data publicării
- 31.07.2024 23:01
- Termen limită
- 02.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221913
Documente
Documentația de atribuire
- 1, Caiet sarcini_Eficient bloc - Lot 4 (1).pdf
- 3, Formulare_Eficientizare bloc Lugoj Lot 4.docx
- 5. Formulare si modele de documente - Laparoscopie.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DRAFT contract - Executie Lot 4.pdf
- Final_Completare_PT Buziasului 6.rar
- Final_Completare_PT Nera.rar
- FisaDate_DF1221913.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279316.pdf
- Model de contract.pdf.p7s
- PT_DE_2 - Buziasului 6_compressed.pdf
- PT_DE_9 - Nera_compressed.pdf
- PT_DE+Completari_2 - Buziasului 6_compressed.pdf
- PT_DE+Completari_9 - Nera_compressed.pdf
- Scanari individuale Buziasului 6.rar
- Scanari individuale Nera.rar
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (02.10.2026 15:00).
Valoare estimată
7.973.210,88 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.