În desfășurare Anunț de participare

Echipamente necesare pentru lucrǎrile de modernizare a Sistemului de Tratare Neutru din staţiile de transformare_4 Loturi

Număr anunț
CN1095996
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Cod CPV
31682540-7 · Echipament pentru substatii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.029.000 RON
Data publicării
31.07.2024 12:42
Termen limită
16.10.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1221823

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (16.10.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.