În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de proiectare – faza Studiu de fezabilitate a obiectivului de investitii “Aparare de mal fluviul Dunarea km 476-479, comuna Gostinu, judetul Giurgiu”
- Număr anunț
- CN1095997
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826.446,28 RON
- Data publicării
- 31.07.2024 11:51
- Termen limită
- 07.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221775
Documente
Documentația de atribuire
- 5.1.Formularul de oferta.docx.p7s
- 5.2.Propunere financiara.xlsx.p7s
- 5.3.1.Formular propunere tehnica lot 1.docx.p7s
- 5.3.2.Formular propunere tehnica lot 2.docx.p7s
- 5.3.3.Formular propunere tehnica lot 3.docx.p7s
- 5.3.4.Formular propunere tehnica lot 4.docx.p7s
- 5.3.5.Formular propunere tehnica lot 5.docx.p7s
- 5.3.6.Formular propunere tehnica lot 6.docx.p7s
- 5.4.Declaratie cf art. 73.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Caiet sarcini proiectare lucrare Aparare de mal fluviul Dunarea.pdf.p7s
- Documentatie atribuire proiectare lucrare Aparare de mal fluviul Dunarea.pdf.p7s
- Draft contract proiectare lucrare Aparare de mal fluviul Dunarea.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221775.pdf
- Formulare proiectare lucrare Aparare de mal fluviul Dunarea.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279267.pdf
- Proiect contract.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.10.2026 15:00).
Valoare estimată
826.446,28 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.