În desfășurare
Anunț de participare
AHE Racaciuni. Remediere subtraversare contracanal dig mal drept (proiectare si executie)
- Număr anunț
- CN1095979
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.391.390,58 RON
- Data publicării
- 31.07.2024 10:10
- Termen limită
- 06.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221875
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_proiectoare-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- DALI partea 1.pdf.p7s
- DALI partea 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221875.pdf
- Formulare_proiectoare-semnat.docx.p7s
- Formulare si modele.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279190.pdf
- Model Contract.docx.p7s
- Model contract_proiectoare-semnat.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (06.10.2026 15:00).
Valoare estimată
2.391.390,58 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.