În desfășurare
Anunț de participare
MEDICAMENTE ONCOLOGICE, HEMATOLOGICE, PERFUZABILE, DIVERSE 2026
- Număr anunț
- CN1095983
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.345.257,92 RON
- Data publicării
- 31.07.2024 10:09
- Termen limită
- 12.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221670
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Caiet de sarcini.xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI+ANEXA_signed.pdf
- Caiet de sarcini lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 2.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 3.pdf.p7s
- Draft contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1221670.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279206.pdf
- MODEL ACORD CADRU + CONTRACT SUBSECVENT_signed.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (12.10.2026 15:00).
Valoare estimată
62.345.257,92 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.