În desfășurare
Anunț de participare
acord cadru furnizare reactivi de laborator si consumabile pentru analizorul ABL 800 FLEX SI reactivi laborator Anatomie patologica
- Număr anunț
- CN1095968
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.324.356 RON
- Data publicării
- 31.07.2024 09:01
- Termen limită
- 06.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221850
Documente
Documentația de atribuire
- 2026 DA AC FORM OF FINANC-semnat.doc.p7m
- 2026 DA CAIET SARCINI-semnat.doc.p7m
- 2026 DA FORM PROPUNERE TEHNICA - Copy - Copy-semnat.doc.p7m
- 2026 Model-acord-cadru-fara-reluarea-competitiei si CS (1)-semnat.docx.p7m
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221850.pdf
- formulare.doc.p7s
- Instructiuni catre ofertanti-Criterii de selectie.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279178.pdf
- Model acord cadru si contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (06.10.2026 15:00).
Valoare estimată
14.324.356 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.