În desfășurare
Anunț de participare
Salubrizare sediu SRCF Bucuresti
- Număr anunț
- CN1095965
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 584.756,16 RON
- Data publicării
- 31.07.2024 08:51
- Termen limită
- 30.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1221814
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru contract prestari servicii.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -Salubrizare sediu .pdf.p7s
- Caiet de sarcini servicii de estimare-evaluare 2024_semnat.pdf
- Contractul subsecvnent la Acordul -cadru.pdf.p7s
- FisaDate_DF1221814.pdf
- Formulare - Salubrizare sediu.docx
- Formulare servicii de estimare-evaluare 2024_semnat.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279122.pdf
- Model acord cadru servicii de estimare-evaluare 2024_semnat.pdf
- Model contract subsecvent servicii de estimare-evaluare 2024_semnat.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (30.09.2026 15:00).
Valoare estimată
584.756,16 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.