În desfășurare Anunț de participare

Murături si rădăcinoase 2026

Număr anunț
CN1095956
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.575 RON
Data publicării
31.07.2024 08:16
Termen limită
30.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1221836

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (30.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.