În desfășurare
Anunț de participare
‘Furnizare, montare și punere în funcțiune echipamente și dotări în cadrul proiectului„„Reabilitarea, modernizarea și echiparea infrastructurii educaționale pentru învățământul profesional și tehnic la Colegiul Tehnic Samuil Isopescu și adaptarea sistemului de educație la evoluția tehnologică”, cod SMIS 311917’
- Număr anunț
- CN1096040
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.266.207,29 RON
- Data publicării
- 01.08.2024 11:38
- Termen limită
- 05.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1222179
Documente
Documentația de atribuire
- 2024_Formulare-si-modele-documente_08.07.2024.doc.p7s
- 2024_Model-Contract-achizitie_08.07.2024.doc.p7s
- 2024_model formular Propunere-financiara_04.06.2024.xls.p7s
- Caiet de sarcini final.pdf
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1222179.pdf
- Formular f2- formular propunere tehnica - lot 2.docx.p7s
- Formular f2- formular propunere tehnica - lot 3.docx.p7s
- Formular Oferta Lot 2_Echipamente IT.doc.p7s
- Formular oferta Lot 3_Materiale didactice.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278867.pdf
- LISTA ECHIPAMENTE IT - FV.pdf.p7s
- LISTA MAT DIDACTICE - FV.pdf.p7s
- model contract.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (05.10.2026 15:00).
Valoare estimată
2.266.207,29 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.