În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de acceptare a plăților cu carduri prin intermediul echipamentelor POS, instalate la un număr maxim de 840 puncte de vânzare produse loto, pentru o perioadă de 24 luni
- Număr anunț
- CN1096042
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Cod CPV
- 66110000-4 · Servicii bancare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.111.621,10 RON
- Data publicării
- 01.08.2024 09:02
- Termen limită
- 06.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220225
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI POS 02.09.2026.pdf.p7s
- Caiet de sarcini semnat.pdf
- Contract semnat .pdf
- FisaDate_DF1220225.pdf
- Formulare semnate.pdf
- Formulare SERVICII POS 02.09.2026.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279530.pdf
- MODEL ACORD CADRU POS 02.09.2026.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT POS 02.09.2026.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (06.10.2026 15:00).
Valoare estimată
2.111.621,10 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.