Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Echipamente digitale în cadrul proiectului ,, DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A ȘCOLII GIMNAZIALE NR. 1 REMETEA ”
- Număr anunț
- SCN1151011
- Autoritate contractantă
- COMUNA REMETEA (PRIMARIA COMUNEI REMETEA BIHOR) (CUI 4577223)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 519.890,20 RON
- Valoare atribuită
- 519.605 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2024 16:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1117509
- Termen limită
- 29.08.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1222421
Documente
Documentația de atribuire
- 2.2. Formular propunere tehnica R.pdf.p7s
- 2. -Caiet-de-Sarcini-1 REMETEA echipamente IT R1.pdf.p7s
- 4, Clauze contractulale -achizitie produse Remetea C15 R1.pdf.p7s
- 5. Formulare echipamente IT Remetea R 1.docx.p7s
- FisaDate_DF1222421.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COPY TEAM SERVICE SRL CUI RO 10584586
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EVO COMPUTERS S.R.L. CUI RO20463883
Valoare atribuită
519.605 RON
din 519.890,20 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 285,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.