Atribuită Anunț de participare

Livrarea de produse de mobilier pentru dotarea a 63 unități de învățământ preuniversitar destinate implementării proiectului „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DIN MUNICIPIUL BRAȘOV”

Număr anunț
CN1071706
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.790.518,95 RON
Valoare atribuită
20.784.800 RON
Data publicării
02.08.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1141338
Termen limită
19.09.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
466895-2024
Documentație de atribuire
DF1221881

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
BIO - ND IMPEX SRL CUI RO27246067
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
IDEAL FEROLUC SRL CUI 29380013
Asociați 1
UNIK DESIGN SRL CUI RO21472197

Valoare atribuită

20.784.800 RON

din 20.790.518,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.