Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru servicii de mentenanta pc, imprimante, site, email
- Număr anunț
- SCN1150948
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
- Cod CPV
- 50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.647.600 RON
- Data publicării
- 02.08.2024 07:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1110736
- Termen limită
- 13.08.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1222050
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 50320000-4 ... .pdf.p7s
- FisaDate_DF1222050.pdf
- Formulare si modele de documente 50320000-4 ... .docx.p7s
- Proiect de acord cadru 50320000-4 ... .docx.p7s
- Proiect de contract servicii 50320000-4 ... .docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELION SECURITY SRL CUI RO26471400
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INTELLI TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 49892670
Valoare atribuită
1.647.600 RON
din 825.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro