Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
EXTINDERE ȘI MODERNIZARE STAȚIE DE EPURARE SĂRMAȘ ȘI EXTINDERE REȚELE DE CANALIZARE MENAJERĂ ȘI APĂ POTABILĂ ÎN SAT HODOȘA ZONA FABRICII
- Număr anunț
- SCN1151274
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARMAS (CUI 4367868)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.610.692,84 RON
- Valoare atribuită
- 12.407.899,37 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2024 16:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1134998
- Termen limită
- 02.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1222695
Documente
Documentația de atribuire
- 01.Memoriu tehnic.pdf.p7s
- 02.Breviar de calcul.pdf.p7s
- 03.Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 04.Deviz general.pdf.p7s
- 05. Lista cu cantitati.pdf.p7s
- 06.Fise tehnice.pdf.p7s
- 08.Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 09.Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 10.Avize si acorduri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1222695.pdf
- Piese desenate_part. 1.pdf.p7s
- Piese desenate_part. 2.pdf.p7s
- Piese desenate_part. 3.pdf.p7s
- Piese desenate_part. 4.pdf.p7s
- Plansa nr. 1.1.pdf.p7s
- Plansa nr. 1.pdf.p7s
- Plansa nr. 2.pdf.p7s
- Plansa nr. 3.pdf.p7s
- Plansa nr. 4.pdf.p7s
- Sectiunea I.1 - CAIET de sarcini_A.S. alimentare cu apa si canalizare SARMAS-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea I.2 - CAIET de sarcini_elaborarea Propunerii tehnice.pdf.p7s
- Sectiunea II - CONTRACT de lucrari_alimentare cu apa si canalizare SARMAS-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea III - FORMULARE_alimentare cu apa si canalizare_SARMAS-semnat.docx.p7s
- Studiu topografic.pdf.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
NILITEN CONSTRUCTII SRL CUI RO30748403
Asociați 1
STANDARD SRL CUI RO 3495249
Terți susținători 1
Idecon S.A.U. Zaragoza CUI ES-A50042407
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HAMERLEMN 2004 SRL CUI RO 16632410
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TERMOLANG SRL CUI RO 12915163
Subcontractanți 1
EUROSKY SRL CUI RO 14953198
Valoare atribuită
12.407.899,37 RON
din 12.610.692,84 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 202.793,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.