Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,7% sub estimat

Achiziția de dotări pentru imobil cu consum de energie aproape ZERO (NZEB), respectând Ordinul M.D.R.A.P. Nr. 386/2016, cu funcțiunea de grădiniță, cu regim de înălțime P+1E, în incinta Școlii Gimnaziale “Sfinții Constantin și Elena”

Număr anunț
SCN1151336
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470.000 RON
Valoare atribuită
335.056,35 RON 28,7% sub estimat
Data publicării
09.08.2024 11:57
Anunț de atribuire
SCNA1113503
Termen limită
23.08.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1222817

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 470.000 RON Adjudecat: 335.056,35 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 - Mobilier și dotări 347.340 RON MOBTECO PRODUCT S.R.L. 232.057,35 RON ↓33,2%
2 Lotul 2 - Electrocasnice 18.920 RON Anulat
3 Lotul 3 - Echipamente IT 103.740 RON EURODIDACTICA S.R.L. 102.999 RON ↓0,7%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Valoare atribuită

335.056,35 RON

din 470.000 RON estimat 28,7%

Adjudecat la 71,3% din estimat · economie 134.943,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.