Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,9% sub estimat

Materiale didactice pentru ,,Colegiul National Spiru Haret" in cadrul proiectului „ Cresterea calitatii infrastructurii de invatamant prin dotarea cu echipamente digitale, mobilier si materiale didactice a unitatilor de invatamant din municipiul Targu Jiu ".

Număr anunț
CN1072089
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
ACCENT GLOBAL CONSTRUCT SRL (CUI 29939698)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137.726,50 RON
Valoare atribuită
107.600 RON 21,9% sub estimat
Data publicării
13.08.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1140575
Termen limită
24.09.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
488068-2024
Documentație de atribuire
DF1222994

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 137.726,50 RON Adjudecat: 107.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sala de sport 49.189 RON ANA INVEST & RESEARCH 49.100 RON ↓0,2%
2 Laborator multidisciplinar 59.026,80 RON SC Accent Global Construct SRL 58.500 RON ↓0,9%
3 Cabinet de consiliere psihopedagogica 14.756,70 RON Anulat
4 Cabinet scolar 14.754 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

107.600 RON

din 137.726,50 RON estimat 21,9%

Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 30.126,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.