Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,5% sub estimat
Suport alimentar- Furnizare pachete alimentare pentru preşcolarii şi elevii de la Școala Gimnaziala „Alexandru Ioan Cuza” si Liceul Tehnologic Mecanic din Municipiul Campina, conform H.G. nr. 24 din 11.01.2024
- Număr anunț
- SCN1151721
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- DRAGOS FOOD S.R.L. (CUI 39224240)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578.944,95 RON
- Valoare atribuită
- 205.799,41 RON 64,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2024 17:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1113437
- Termen limită
- 02.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1223662
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1223662.pdf
- FORMULARE oferta-semnat.docx.p7s
- model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAGOS FOOD S.R.L. CUI 39224240
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL LEARNING LOGISTICS SRL CUI RO 36960501
Valoare atribuită
205.799,41 RON
din 578.944,95 RON estimat
64,5%
Adjudecat la 35,5% din estimat · economie 373.145,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.