Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
Creșterea eficienței energetice la Primăria Comunei Bogați din Comuna Bogați, Județul Argeș
- Număr anunț
- SCN1151809
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGATI (PRIMARIA) (CUI 4971987)
- Furnizor / câștigător
- MORNINGSTAR CONSULTING SRL (CUI 24206645)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.291.931,23 RON
- Valoare atribuită
- 3.129.106,40 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2024 18:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1116300
- Termen limită
- 24.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1223891
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Sectiunea I_Caiet de sarcini Primaria Bogati.s.e.pdf
- 2.Sectiunea II_Instructiuni pentru ofertanti Primaria Bogati.s.e.pdf
- 3.Sectiunea III_Modele de formulare Primaria Bogati.pdf
- 4.Model-contract Primaria Bogati.s.e..pdf
- FisaDate_DF1223891.pdf
- Liste de cantitati fara valori.pdf
- PT - Partea desenata.pdf
- PT - Partea scrisa.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ENERGY TEAM MANAGEMENT S.R.L. CUI 46317415
Asociați 1
MORNINGSTAR CONSULTING SRL CUI RO24206645
Terți susținători 1
OFFICE TRADING SRL CUI RO3153920
Subcontractanți 1
BERLUNI SERVICE S.R.L. CUI 39454827
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIVEMAR BUILDINGS CUI RO45985432
Valoare atribuită
3.129.106,40 RON
din 3.291.931,23 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 162.824,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.