Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat

SERVICII DE PROIECTARE – Reactualizare Studiu de Fezabilitate, pentru obiectivul de investiţii : “Lucrări de apărare împotriva inundațiilor în bazinul hidrografic Topolog, județul Constanța”

Număr anunț
SCN1151768
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
Furnizor / câștigător
SELENA ENGINEERING S.R.L. (CUI 39432659)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504.000 RON
Valoare atribuită
444.987 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
20.08.2024 09:49
Anunț de atribuire
SCNA1119247
Termen limită
16.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1223531

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Subcontractanți 2
TOP EXPERT SRL CUI RO 14786219

Valoare atribuită

444.987 RON

din 504.000 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 59.013 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.