Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
„REABILITAREA REŢELEI DE ALIMENTARE CU APĂ SI CANALIZARE DIN MUNICIPIULUI CAREI, JUD. SATU MARE” ETAPA A II-A”
- Număr anunț
- SCN1151749
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- TOMI ALEX SRL (CUI 23165725)
- Cod CPV
- 45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.649.375,03 RON
- Valoare atribuită
- 5.310.163,97 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2024 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1119890
- Termen limită
- 06.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1223517
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini - apa si canalizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1223517.pdf
- Model Contract.pdf.p7s
- Modele de formulare.pdf.p7s
- Piese desenate.pdf.p7s
- PT+DE.pdf.p7s
- Reabilitarea_retelei_de_alimentare_cu_apa_si_canalizare_din_Municipiul_Carei_jud_Satu_Mare_dosar_raportare LISTE DE CANTITATI SEMNAT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOMI ALEX SRL CUI RO23165725
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HIDRO CONSTRUCT SATU MARE SRL CUI 28310001
Valoare atribuită
5.310.163,97 RON
din 5.649.375,03 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 339.211,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.