Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat

Furnizare de echipamente digitale în cadrul proiectului: ”Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităţilor de învăţământ din Comuna Șaru Dornei, judeţul Suceava”,

Număr anunț
SCN1151920
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560.670,95 RON
Valoare atribuită
439.500 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
22.08.2024 13:15
Anunț de atribuire
SCNA1117701
Termen limită
02.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1223817

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MANGUSTA SRL CUI RO 18955531

Valoare atribuită

439.500 RON

din 560.670,95 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 121.170,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.