Atribuită Anunț de participare

Articole de uz casnic (prosoape bumbac)

Număr anunț
SCN1151979
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
39510000-0 · Articole textile de uz casnic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.300 RON
Valoare atribuită
27.439,20 RON
Data publicării
23.08.2024 10:39
Anunț de atribuire
SCNA1114839
Termen limită
10.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1223937

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COMTIB SRL CUI RO 12613866
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

27.439,20 RON

din 26.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.