Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat
Extindere rețele electrice Bucov- zona Chitorani, str. Iuliu Maniu, judetul Prahova
- Număr anunț
- SCN1152279
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L. (CUI 3755713)
- Cod CPV
- 45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.568,79 RON
- Valoare atribuită
- 96.674,91 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2024 13:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1116389
- Termen limită
- 16.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1224473
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTA 112 ERE Bucov Chitorani DUMITRU ALEXANDRA MARIANA faza SF.pdf.p7s
- calcul retea.pdf.p7s
- FisaDate_DF1224473.pdf
- foaie de pichetaj.pdf.p7s
- grafic de executie.pdf.p7s
- Model Contract.doc.p7s
- parte desenata.7z.p7s
- parte scrisa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L. CUI RO 3755713
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MAROK ENERGY SRL CUI 32597650
Asociați 1
SIMCO INTERNATIONAL IMPEX SRL CUI RO 5158762
Valoare atribuită
96.674,91 RON
din 119.568,79 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 22.893,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.