Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,7% sub estimat
Furnizare MOBILIER ȘCOLAR în cadrul proiectului: „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ŞI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DIN COMUNA BOGAȚI, JUDEȚUL ARGEȘ”
- Număr anunț
- SCN1152242
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGATI (PRIMARIA) (CUI 4971987)
- Furnizor / câștigător
- VADAN SRL (CUI 2465967)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 542.587,60 RON
- Valoare atribuită
- 430.400 RON 20,7% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2024 09:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1118174
- Termen limită
- 10.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1224555
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini mobilier_Bogati.s.e..pdf
- Contract achizitie mobilier Bogati.s.e..pdf
- FisaDate_DF1224555.pdf
- Fise tehnice_mobilier.s.e.pdf
- Formulare si modele documente MOBILIER C15.s.e.pdf
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica s.e..pdf
- Sect. VI.1. Formular-Propunere-financiara C15 Mobilier Bogati.s.e.pdf
- Tabel factori de evaluare s.e..pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VADAN SRL CUI RO2465967
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELADA SRL CUI RO 4448636
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Valoare atribuită
430.400 RON
din 542.587,60 RON estimat
20,7%
Adjudecat la 79,3% din estimat · economie 112.187,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.