Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,1% sub estimat

Furnizare dotari sub forma de echipamente pentru locurile de joaca in cadrul a doua proiecte distincte finantate prin POR 2014-2020 si POR 2021-2027, pe loturi.

Număr anunț
SCN1152363
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
PLATEROM SRL (CUI 15224120)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202.731,28 RON
Valoare atribuită
147.800 RON 27,1% sub estimat
Data publicării
02.09.2024 10:08
Anunț de atribuire
SCNA1113613
Termen limită
24.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1224761

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 202.731,28 RON Adjudecat: 147.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente pentru locurile de joaca exterior 176.285,70 RON PLATEROM 147.800 RON ↓16,2%
2 Echipamente pentru locurile de joaca interior 26.445,58 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PLATEROM SRL CUI RO 15224120
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
URBAN MARKET SRL CUI 23574479
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

147.800 RON

din 202.731,28 RON estimat 27,1%

Adjudecat la 72,9% din estimat · economie 54.931,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.