Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,2% sub estimat

Servicii de asigurare RCA şi CASCO

Număr anunț
SCN1152346
Autoritate contractantă
Autoritatea Rutiera Româna (CUI 12059648)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600.000 RON
Valoare atribuită
382.817,72 RON 36,2% sub estimat
Data publicării
02.09.2024 08:56
Anunț de atribuire
SCNA1125442
Termen limită
12.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1224452

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala

Valoare atribuită

382.817,72 RON

din 600.000 RON estimat 36,2%

Adjudecat la 63,8% din estimat · economie 217.182,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.