Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,1% sub estimat
Renovare energetică moderată a școlii cu clasele I-VIII „Dimitrie Gusti” din satul Fundu Moldovei, comuna Fundu Moldovei, județul Suceava
- Număr anunț
- SCN1152493
- Autoritate contractantă
- COMUNA FUNDU MOLDOVEI (CUI 4326760)
- Furnizor / câștigător
- VALI INTONACI S.R.L. (CUI 36093728)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.007.843 RON
- Valoare atribuită
- 2.584.256,97 RON 14,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2024 16:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1116774
- Termen limită
- 03.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1225251
Documente
Documentația de atribuire
- 3_contract lucrari._sep.doc
- 3_Formulare_aug.docx.p7s
- 4_Caiet sarcini_aug.pdf.p7s
- 6_proiect tehnic.rar.p7s
- 7_urbanism.rar.p7s
- FisaDate_DF1225251.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALI INTONACI S.R.L. CUI RO36093728
Valoare atribuită
2.584.256,97 RON
din 3.007.843 RON estimat
14,1%
Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 423.586,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.