Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,5% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a serviciului pentru gestionarea cainilor fara stapan in comuna Tudor Vladimirescu, județul Galati

Număr anunț
PC1002806
Autoritate contractantă
UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA SPRIJINĂ CÂINII (CUI 40396428)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.000 RON
Valoare atribuită
249.500 RON 33,5% sub estimat
Data publicării
03.09.2024 16:17
Anunț de atribuire
PCA1002909
Termen limită
27.09.2024 14:00
Documentație de atribuire
DF1224930

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
SERV-VET IMPEX SRL CUI RO 15410270
Oferta 2 Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629

Valoare atribuită

249.500 RON

din 375.000 RON estimat 33,5%

Adjudecat la 66,5% din estimat · economie 125.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.