Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat
Achizitia serviciilor de proiectare si executia lucrarilor aferente obiectivului „Modernizare DJ703B Morărești – Uda, km 16+200 – km 17+899, în Comuna Uda, L= 1.699 km”
- Număr anunț
- SCN1152447
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TRUST ARGES SRL (CUI 15428170)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.564.546,19 RON
- Valoare atribuită
- 5.026.664,07 RON 9,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2024 10:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1118004
- Termen limită
- 04.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1224878
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini DJ703B.pdf.p7s
- DALI +STUDII+ AVIZE DJ 703B.7z.p7s
- FisaDate_DF1224878.pdf
- II- INFORMATII CATRE OFERTANTI DJ703B - 22.08.2024.docx.p7s
- IV - FORMULARE - DJ703B - 22.08.2024.docx.p7s
- V - CONTRACT - DJ703B - 22.08.2024.docx.p7s
- VI -ALGORITM CALCUL FACTORI EVALUARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GENERAL TRUST ARGES SRL CUI RO 15428170
Asociați 1
GRAFIC TENDS S.R.L. CUI RO16512643
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
VALAH CONSTRUCT GRUP SRL CUI RO 23056027
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IMOBILIARE SOLUTIONS GROUP SRL CUI RO 18240375
Terți susținători 2
CANTALAMI'S HIGH CLASS CONSULTING CUI 42207444
X-WAY INFRASTRUCTURE S.R.L. CUI 25970496
Valoare atribuită
5.026.664,07 RON
din 5.564.546,19 RON estimat
9,7%
Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 537.882,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.