Atribuită
Anunț de participare
Inimi încrucișare tip 60 pentru linia magistrală 800 București-Constanța
- Număr anunț
- SCN1152415
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
- Cod CPV
- 34946222-2 · Inimi de macaz (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2024 08:29
- Termen limită
- 18.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1224927
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Inimi incrucisare L800 Buc-Cta.pdf.p7s
- Draft contract - Inimi incrucisare L800 Buc-Cta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1224927.pdf
- OAS - Formular propunere tehnica.docx.p7s
- OAS - Instructiuni ofertanti (Fisa de date) - Inimi incrucisare L800 Buc-Cta.pdf.p7s
- OAS - Modele formulare - Inimi incrucisare L800 Buc-Cta.docx.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. CUI RO 1151753
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.