Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,0% sub estimat
Contract pentru Achizitie de combustibil lichid pentru centrale termice
- Număr anunț
- SCN1152610
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672.000 RON
- Valoare atribuită
- 315.900 RON 53,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2024 11:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1115308
- Termen limită
- 18.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1225212
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini CTL 2024.PDF.p7s
- FisaDate_DF1225212.pdf
- Form.oferta CTL.docx
- Model Contract CTL 2024.docx
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
315.900 RON
din 672.000 RON estimat
53,0%
Adjudecat la 47,0% din estimat · economie 356.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.