Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,6% sub estimat

Construire de poduri si podete din beton armat in Comuna Dolhesti pentru obiectivul de investitie „Construire poduri si podete din beton armat in Comuma Dolhesti, judetul Suceava”

Număr anunț
SCN1152587
Autoritate contractantă
Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.668.420 RON
Valoare atribuită
3.798.483,17 RON 18,6% sub estimat
Data publicării
05.09.2024 08:43
Anunț de atribuire
SCNA1134356
Termen limită
23.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1225186

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
BOGDY TRANS SRL CUI RO 15628896
Asociați 1
Terți susținători 1
ALPENSIDE SRL CUI RO 22842662
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CONHIDRO S.R.L. CUI RO 34506917
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.798.483,17 RON

din 4.668.420 RON estimat 18,6%

Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 869.936,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.