Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,1% sub estimat

Furnizare materiale didactice în cadrul proiectului „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DIN MUNICIPIUL SALONTA, JUDEȚUL BIHOR” – 8 LOTURI

Număr anunț
SCN1152683
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
DEEBO INTERNATIONAL SRL (CUI 32640008)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613.928,12 RON
Valoare atribuită
208.308,80 RON 66,1% sub estimat
Data publicării
06.09.2024 13:44
Anunț de atribuire
SCNA1116833
Termen limită
30.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1225350

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Estimat: 613.928,12 RON Adjudecat: 208.308,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale didactice pentru Liceul Teodor Nes - Laboratoare 128.124,61 RON DEEBO INTERNATIONAL 102.499,80 RON ↓20,0%
2 Materiale didactice pentru Liceul Teodor Nes – Sala de sport 25.877 RON S.C. INTER SPORT S.R.L. S.R.L. 25.555 RON ↓1,2%
3 Materiale didactice pentru Liceul Teodor Nes – Consiliere și as… 15.283,18 RON Anulat
4 Materiale didactice pentru Liceul Teodor Nes – Club Sportiv 47.106,62 RON Anulat
5 Materiale didactice pentru Liceul Arany Janos – Atelier de come… 23.168,43 RON Anulat
6 Materiale didactice pentru Liceul Arany Janos – Atelier de inst… 125.540,28 RON Anulat
7 Materiale didactice pentru Liceul Arany Janos – Laboratoare 81.909 RON BK DIDACT MATERIAL DIDACTIC 80.254 RON ↓2,0%
8 Materiale didactice pentru Gradinita 166.919 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTER SPORT S.R.L. CUI RO 17383695
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

208.308,80 RON

din 613.928,12 RON estimat 66,1%

Adjudecat la 33,9% din estimat · economie 405.619,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.