Atribuită Anunț de participare

Executie lucrari la obiectivul “Demolare construcții C1,C3 si construire centru de zi de asistența si recuperare pentru persoane varstnice in comuna Razvad, sat Valea Voievozilori”

Număr anunț
SCN1152674
Autoritate contractantă
COMUNA RAZVAD (PRIMARIA RAZVAD) (CUI 4344643)
Furnizor / câștigător
CONSTAR INDUSTRY SRL (CUI 22211254)
Cod CPV
45215221-2 · Lucrari de constructii de centre de asistenta de zi (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.303.887,73 RON
Valoare atribuită
4.344.140,50 RON
Data publicării
06.09.2024 10:20
Anunț de atribuire
SCNA1113682
Termen limită
23.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1224852

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSTAR INDUSTRY SRL CUI RO22211254
Asociați 1
Subcontractanți 2
ASEL S.R.L. CUI RO 5842778
BK TECHNIK SRL CUI RO13901263

Valoare atribuită

4.344.140,50 RON

din 4.303.887,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.