Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat

Sali de clasa modulare la unitățile de învățământ” municipiul Sibiu

Număr anunț
SCN1152648
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
MODULAR PLUS SRL (CUI 38027097)
Cod CPV
44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.151.260,50 RON
Valoare atribuită
2.987.999,49 RON 5,2% sub estimat
Data publicării
06.09.2024 07:59
Anunț de atribuire
SCNA1118991
Termen limită
17.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1225280

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MODULAR PLUS SRL CUI RO 38027097
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.987.999,49 RON

din 3.151.260,50 RON estimat 5,2%

Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 163.261,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.