Atribuită Anunț de participare

Lapte praf

Număr anunț
SCN1152709
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391.067,50 RON
Valoare atribuită
626.538,96 RON
Data publicării
09.09.2024 07:07
Anunț de atribuire
SCNA1112740
Termen limită
25.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1225410

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
METRANS SRL CUI RO 14517474
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ALFA - COM - GRUP SRL CUI RO 14180408

Valoare atribuită

626.538,96 RON

din 391.067,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.