Atribuită
Anunț de participare
Combustibil termic lichid pentru centrale termice I.T.P.F. IASI - 2024
- Număr anunț
- SCN1152778
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436.974,79 RON
- Valoare atribuită
- 593.390,48 RON
- Data publicării
- 10.09.2024 09:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1116150
- Termen limită
- 23.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1225565
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Caiet de sarcini - Combustibil termic lichid_semnat.pdf
- 3 Caiet de sarcini - Combustibil termic lichid_semnat.doc.p7s
- 4 Formulare - Combustibil termic lichid - 2024_semnat.docx.p7s
- 5 Model Acord-cadru de furnizare_semnat.pdf
- 6 Model Contract subsecvent de furnizare_semnat.pdf
- FisaDate_DF1225565.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OILOPROD IMPEX S.R.L. CUI RO 15896821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALESOIL SRL CUI RO 32485940
Valoare atribuită
593.390,48 RON
din 436.974,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro