Atribuită Anunț de participare

Execuție lucrări ”Reparații curente pod Sarca, sat Oituz, comuna Oituz, județul Bacău”

Număr anunț
SCN1152910
Autoritate contractantă
COMUNA OITUZ (CUI 4455234)
Furnizor / câștigător
P.M.V. WOODS S.R.L. (CUI 40207847)
Cod CPV
45221119-9 · Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.288.190,05 RON
Valoare atribuită
1.413.748,41 RON
Data publicării
11.09.2024 19:41
Anunț de atribuire
SCNA1116964
Termen limită
27.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1225861

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AGNEL INDUSTRY SRL CUI RO24996030
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.413.748,41 RON

din 1.288.190,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.