Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,5% sub estimat
„DOTAREA CU LABORATOARE INTELIGENTE A COLEGIULUI TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU” PIATRA- NEAMȚ”
- Număr anunț
- SCN1152857
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Gheorghe Cartianu - Piatra Neamt (CUI 2613273)
- Furnizor / câștigător
- INFO PC ELECTRIC S.R.L. (CUI 45282610)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532.224,79 RON
- Valoare atribuită
- 236.934 RON 55,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2024 09:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1116047
- Termen limită
- 08.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1225874
Documente
Documentația de atribuire
- 02. CS_PNRR_C15_CARTIANUsem.pdf
- 03. Formulare_PNRR_C15_CARTIANU.docx
- 04. Clauze contractuale_PNRR_C15_CARTIANU sem.pdf
- FisaDate_DF1225874.pdf
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 532.224,79 RON Adjudecat: 236.934 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente IT&C | 48.672,45 RON | INFO PC ELECTRIC S.R.L. | 48.370 RON ↓0,6% |
| 2 | Echipamente audio-video | 190.646,70 RON | INFO PC ELECTRIC S.R.L. | 188.564 RON ↓1,1% |
| 3 | Echipamente 3 D | 62.027,30 RON | Anulat | — |
| 4 | Kit-uri robotice | 111.053,99 RON | Anulat | — |
| 5 | Pachete software | 28.081,96 RON | Anulat | — |
| 6 | Echipamente Educaționale | 91.742,39 RON | Anulat | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFO PC ELECTRIC S.R.L. CUI 45282610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INOGOLDING S.R.L. CUI 47358758
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INOGOLDING S.R.L. CUI 47358758
Valoare atribuită
236.934 RON
din 532.224,79 RON estimat
55,5%
Adjudecat la 44,5% din estimat · economie 295.290,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.