Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat
Revizii tehnice si reparatii locomotive
- Număr anunț
- SCN1152853
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Cod CPV
- 50222000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a materialului rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.283,52 RON
- Valoare atribuită
- 32.190,32 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2024 09:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1112869
- Termen limită
- 26.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1225681
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SERVICE FAUR SRL CUI RO 9121855
Valoare atribuită
32.190,32 RON
din 35.283,52 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 3.093,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.