Atribuită Anunț de participare

Combustibli Termic lichid

Număr anunț
SCN1152939
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966.262 RON
Valoare atribuită
1.192.500 RON
Data publicării
12.09.2024 10:58
Anunț de atribuire
SCNA1117165
Termen limită
30.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1225829

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SELTIPRO GRUP SRL CUI RO 29164958

Valoare atribuită

1.192.500 RON

din 966.262 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.