Atribuită
Anunț de participare
Furnizare diverse alimente- LAPTE DE VACA 1.5%
- Număr anunț
- SCN1152921
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 03333000-4 · Lapte de vaca proaspat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.000 RON
- Valoare atribuită
- 38.000 RON
- Data publicării
- 12.09.2024 08:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1112365
- Termen limită
- 20.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1225831
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini lapte .PDF.p7s
- FisaDate_DF1225831.pdf
- Formulare .PDF.p7s
- Instructiuni candidati-ofertanti .PDF.p7s
- Model acord cadru+contract subsecvent .PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICARM SRL CUI 6531770
Valoare atribuită
38.000 RON
din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro