Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
Execuţie lucrari in cadrul obiectivului de investiţii „MODERNIZARE INFRASTRUCTURĂ RUTIERĂ ÎN COMUNA BOGHIŞ, JUDEŢUL SĂLAJ"
- Număr anunț
- SCN1153050
- Autoritate contractantă
- Comuna Boghis (CUI 17720391)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.722.477,66 RON
- Valoare atribuită
- 8.994.868,14 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2024 17:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1116346
- Termen limită
- 08.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1226069
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1.Anexa Caiet sarcini_Proiect tehnic.part1.rar.p7s
- 2.1.Anexa Caiet sarcini_Proiect tehnic.part2.rar.p7s
- 2. Caiet de sarcini_drumuri Boghis_semnat.pdf
- 3.1.Contract_Partea I.doc.p7s
- 3.2.Contract_LUCRARI_Conditii Generale.docx.p7s
- 3.3.Contract_LUCRARI_Conditii Speciale.docx.p7s
- 4. Formulare_lucrari_Boghis.docx.p7s
- FisaDate_DF1226069.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIRGHIS & MAYER SRL CUI 13425836
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RIPOSTA TRANS S.R.L. CUI RO10149426
Valoare atribuită
8.994.868,14 RON
din 9.722.477,66 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 727.609,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.